Regulamin myjni

Regulamin

 1. Teren myjni jest strefą ruchu drogowego w której obowiązują zasady ruchu drogowego z całkowitym zakazem parkowania z wyjątkiem pobytu związanego z czyszczeniem pojazdu za pomocą urządzeń myjni.
 2. Myjnia pracuje codziennie w systemie samoobsługowym od 06:00-22:00.
 3. Poza godzinami pracy, urządzenia myjni są wyłączane automatycznie i przebywanie na terenie myjni jest zabronione.
 4. Myjnia świadczy usługi dla pojazdów o masie całkowitej do 3,5 tony.
 5. Samoobsługową usługę można wykonać tylko po wrzuceniu żetonu na stanowisku, postępując zgodnie z opisem umieszczonym przy każdym z urządzeń.
 6. Automaty stanowiskowe przyjmują tylko żetony i wszystkie urządzenia myjni można uruchomić tylko po wrzuceniu żetonu. Żetony są do nabycia w rozmieniarce fiskalnej zainstalowanej na kontenerze technicznym. Użycie niezakupionych w/w sposób żetonów lub monet nie uruchomi urządzeń myjni i
  jest niedopuszczalne, może doprowadzić do uszkodzenia automatu i będzie karane.
 7. Opłata za użycie urządzeń samoobsługowych realizowana jest tylko poprzez zakup żetonu w rozmieniarce fiskalnej za pomocą banknotu lub karty płatniczej w terminalu płatniczym. Każdy zakup żetonu jest automatycznie fiskalizowany i nie ma możliwości zwrotu zakupionych żetonów.
 8. W celu uzyskania faktury, należy dokonać zakupu żetonów u pracownika myjni codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 12-tej do 16-tej lub zamówić je za pomocą strony internetowej myjni: www.washpark.pl
 9. Cena zakupu standardowego żetonu wynosi 2,5zł, co pozwala na użycie dowolnego programu mycia na stanowisku przez 3 impulsy czasowe, sygnalizowane wyświetleniem na ekranie wrzutnika cyfry 3 (lub wielokrotności przy użyciu większej ilości żetonów).
 10. Aktualny czas trwania impulsu czasowego, oraz ewentualne promocje będą widoczne przy rozmieniarce na kontenerze technicznym.
 11. Wrzucenie żetonu na stanowisku odkurzania pojazdu pozwala na użycie urządzenia przez ok. 4min
 12. Bezpieczne i efektywne mycie pojazdu, wymaga korzystania z urządzeń zgodnie z zaleceniami instrukcji stanowiskowej.
 13. Zabrania się używania urządzeń niezgodnie z ich przeznaczeniem, oraz do mycia silników lub innych urządzeń i przedmiotów o nietypowych zabrudzeniach np. po farbach, olejach itp.
 14. Myjnia nie ponosi odpowiedzialności za skutki niewłaściwego posługiwania się lancą przy użyciu wysokiego ciśnienia (ok. 95 barów), zwłaszcza przy nie zachowaniu bezpiecznej odległości lub za wady ukryte mytej powierzchni.
 15. Pobyt na terenie myjni zobowiązuje do przestrzegania regulaminu i zaleceń instrukcji, oraz stosowania się do obowiązujących norm etycznych, dotyczy to głównie głośnego słuchania muzyki i pozostawiania śmieci nie związanych ze standardowym czyszczeniem pojazdu,.
 16. Wszelkie zgłoszenia awarii bądź pytania i uwagi prosimy kierować telefonicznie: +48 794-974-744.